KANCELARIA ADWOKACKA LUBIN

#fancy-title-667aba58e9ba7 span.rounded{border-radius:3px;} #fancy-title-667aba58e9ba7 span.full_rounded{border-radius:50px;} #fancy-title-667aba58e9ba7 a{ color: #ffffff; }
.page-section-667aba58e922e { padding:10px 0; background-image:url(http://1.apm-kancelaria.pl/wp-content/uploads/2015/04/kancelaria-adwokat.jpg); background-attachment:fixed; background-attachment: scroll\9 !important; background-position:center bottom; background-repeat:no-repeat; } .page-section-667aba58e922e .alt-title span { } .page-section-667aba58e922e.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.9 !important; } .page-section-667aba58e922e .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }
ZAKRES USŁUG – KANCELARIA ADWOKACKA LUBIN, Siedziba kancelarii znajduje się w Głogowie

Profesjonalna kancelaria adwokacka na terenie Lubina zaprasza do zapoznania się z szeroką propozycją doradztwa prawnego oraz obsługi prawnej. Prawnicy z naszej kancelarii to specjaliści z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego.

Na Państwa życzenie podejmiemy się również innych spraw prawnych oraz spraw nietypowych. Współpracujemy w tym celu z biurami detektywistycznymi, rzeczoznawcami oraz komornikami. Jesteśmy dostępni pod telefonem, drogą elektroniczną oraz w siedzibie naszej kancelarii adwokackiej. Zapraszamy do współpracy z nami.

Losowe opinie…
Kancelaria została mi polecona przez znajomą jako godna zaufania i bardzo profesjonalna. Dziś, po skorzystaniu z usług (już 2 krotnie) mogę potwierdzić, że obsługa prawna w tej kancelarii stoi na najwyższym poziomie. Choćbym chciał to nie ma się do czego przyczepić 🙂
Kancelaria prawna godna polecenia. Fachowo, terminowo, bardzo merytorycznie. Widać duże doświadczenie prawnicze, co często jest niezbędne zwłaszcza w bardziej skomplikowanych sprawach.
Współpracuję z kancelarią APM od ponad roku i jak dotąd nigdy się nie zawiodłam. Usługi i obsługa na najwyższym poziomie. Jeśli poszukujecie Państwo fachowej pomocy prawnej to polecam z czystym sumieniem.
Kancelaria adwokacka Pani Aleksandry wyciągnęła moją firmę z tarapatów. Nie będę Wam pisał o szczegółach ale możecie zaufać słowom prostego przedsiębiorcy z Lubina. Dobre doradztwo i uczciwa, adekwatna do danej sprawy cena. To wyróżnia ją spośród innych kancelarii.
Skuteczna i niedroga pomoc prawna w obecnych czasach to naprawdę rzadkość. Usługi prawne tej kancelarii poleciła mi znajoma. Doradztwo prawne okazało się naprawdę na najwyższym poziomie. Profesjonalizm merytoryczny oraz indywidualne podejście zauważyłam od początku. Od teraz ja będę polecała tą kancelarię swoim znajomym.
Nie należę do osób zamożnych a pilnie potrzebowałem dobrej porady prawnej. Obawiałem się, że cena takiej porady będzie wysoka lecz nie miałem wyjścia. Po wstępnej rozmowie byłem bardzo usatysfakcjonowany, gdyż zostałem dobrze obsłużony, a cena również okazała się rozsądna. Serdecznie polecam mieszkańcom Lubina usługi prawnej tej kancelarii.
Sprawdź inne poszukiwane informacje…
Szybki kontakt
.btn-667aba58eba63 { border-color: !important; color: !important; margin-bottom:15px; border-width:2px; } .btn-667aba58eba63:hover { background-color: !important; color:#ffffff !important; }
.page-section-667aba58e9c8f { padding:10px 0; background-attachment:; background-attachment: scroll\9 !important; background-color:#ecf0f1; background-position:left top; background-repeat:repeat; } .page-section-667aba58e9c8f .alt-title span { background-color:#ecf0f1; } .page-section-667aba58e9c8f.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.2 !important; } .page-section-667aba58e9c8f .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }
.btn-667aba58ebdbd { border-color:#444444 !important; color:#444444 !important; margin-bottom:0px; border-width:4px; } .btn-667aba58ebdbd:hover { background-color:#444444 !important; color:#ffffff !important; }

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Zapytaj o szczegóły i skorzystaj z oferty.

.page-section-667aba58ebb61 { padding:10px 0; background-attachment:; background-attachment: scroll\9 !important; background-color:#1d344f; background-position:left top; background-repeat:repeat; } .page-section-667aba58ebb61 .alt-title span { background-color:#1d344f; } .page-section-667aba58ebb61.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.2 !important; } .page-section-667aba58ebb61 .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }

Pomoc prawna kancelarii adwokackiej w Lubinie

Jeśli mają Państwo jakieś sprawy, które są trudne do rozwiązania. Może już czas poradzić się prawnika? Nasza kancelaria adwokacka Lubin zajmuje się wieloma zagadnieniami. I udziela porad prawnych, tak aby wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa problemów.

Dodatkowo, jeśli kontakty z urzędami, sądami, albo drugą stroną, sprawia Wam trudności. To możemy także i tym się zająć, jako reprezentanci, albo pełnomocnicy. W tym celu należy jednak podpisać z nami umowę, w której udzielą nam Państwo pełnomocnictwa, do zajmowania się określonymi sprawami.

Zajmujemy się również tworzeniem pism, które mogą stanowić odpowiedź na wcześniej otrzymane przez Was pismo, albo mają na celu uzyskanie określonego działania.

Tworzymy także regulaminy, między innymi takie na strony internetowe. A także sporządzamy statuty np. fundacji. Zapraszamy do nas, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej pomóc rozwiązać Państwa sprawę. Po to działamy, aby nieść pomoc prawną, każdemu kto się do nas zwróci.

Sprawy rodzinne

Nasza kancelaria adwokacka w Lubinie zajmuje się także typowymi, sprawami rodzinnymi. Takimi, jak rozwody, separacje, czy ustalanie opieki nad dzieckiem, albo godzin odwiedzin. Kolejną dość istotną kwestią w takich przypadkach, bywa ustanowienie rozdzielności majątkowej.

A po ogłoszeniu rozwodu, także podział. Bywa, że jedno z rodziców, zmuszone jest płacić drugiemu alimenty, na utrzymanie dziecka. A jeśli przyczyną rozpadu małżeństwa jest zdrada, konieczne może być także ustalenie ojcostwa, w przypadku, kiedy to partnerka – żona, zdradza. W przypadku posiadania dzieci, z pierwszego małżeństwa.

Bywa, że nowy partner, albo partnerka, w przypadku mężczyzn, z dziećmi. Chce je sobie przysposobić, po zawarciu małżeństwa. Zwłaszcza jeśli są to osoby nieletnie. I nie posiadają drugiego rodzica.

Do nas można się zwrócić z różnymi sprawami, staramy się odciążyć Państwa umysł, a stanie się dzieje wyłącznie wtedy, kiedy powierzycie swoje sprawy specjalistom, czyli na przykład naszej kancelarii.

Warto już teraz zasięgnąć wstępnej porady, gdyż niektóre sprawy, wymagają rozpoczęcia w określonym terminie. I tylko wówczas, mają szansę zostać, jak najszybciej rozpatrzone.

Prawo lokalowe

Kolejnym dość ciekawym z punktu prawa zagadnieniem. Ale powodującym niekiedy dość dużo zawiłości, jest prawo lokalowe. Bywa, że pod wpływem emocji, zwłaszcza kiedy zawierane są nowe znajomości, albo związki małżeńskie. Jedna ze stron, posiada już własny lokal.

Bywa, wówczas, że daje się namówić na zameldowanie osoby obcej, tak aby tamta mogła np. znaleźć pracę. Gdyż w umowie powinien znajdować się jej adres zamieszkania. Po czasie okazuje się, że tak naprawdę, ciężko pozbyć się intruza.

A załóżmy, że relacja zakończyła się z wielu różnych, negatywnych powodów. Bywa, w takich sytuacjach, że konieczna może się okazać pomoc prawnika. Dużo lepszym rozwiązaniem, byłoby wcześniej zaciągnąć jego porady, tak aby uniknąć niewłaściwych decyzji. W takich i innych sprawach, najlepiej odwiedzić naszą siedzibę, w której mieści się kancelaria adwokacka.

Albo skontaktować się z nami telefonicznie. Innym rozwiązaniem, może być wysłanie do nas wiadomości tekstowej na e-mail, który jest podany na naszej stronie. Po zapoznaniu się z informacjami, postaramy się Państwu odpowiedzieć, czy zajmiemy się nią, czy nie.

Mamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę prawników. A nasze ceny, nie są zbyt wygórowane. Daj sobie pomóc, zwłaszcza jeśli nie bardzo wiesz, jak poradzić sobie z obecną sytuacją. A dodatkowo źle się czujesz.

czytaj dalej