PRAWNIK LUBIN

#fancy-title-662529b365a29 span.rounded{border-radius:3px;} #fancy-title-662529b365a29 span.full_rounded{border-radius:50px;} #fancy-title-662529b365a29 a{ color: #ffffff; }
.page-section-662529b3650c6 { padding:10px 0; background-image:url(http://1.apm-kancelaria.pl/wp-content/uploads/2015/04/kancelaria-adwokat.jpg); background-attachment:fixed; background-attachment: scroll\9 !important; background-position:center bottom; background-repeat:no-repeat; } .page-section-662529b3650c6 .alt-title span { } .page-section-662529b3650c6.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.9 !important; } .page-section-662529b3650c6 .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }
ZAKRES USŁUG – PRAWNIK LUBIN, Siedziba kancelarii znajduje się w Głogowie

Adwokat Aleksandra Niciarz to dobry prawnik świadczący porady i obsługę prawną na terenie Lubina. Prawnik w swojej pracy kieruje się dyskrecją oraz indywidualnym, merytorycznym podejściem do każdej sprawy. Sprawna organizacja oraz wiedza poparta doświadczeniem pozwala prowadzić każdą sprawę z sukcesem do końca.

Powierzając nam swoją obsługę prawną możesz mieć pewność, że Twoje sprawy są we właściwych rękach. Poznaj szczegóły naszej oferty oraz warunki współpracy.

Losowe opinie…
Kancelaria została mi polecona przez znajomą jako godna zaufania i bardzo profesjonalna. Dziś, po skorzystaniu z usług (już 2 krotnie) mogę potwierdzić, że obsługa prawna w tej kancelarii stoi na najwyższym poziomie. Choćbym chciał to nie ma się do czego przyczepić 🙂
Kancelaria prawna godna polecenia. Fachowo, terminowo, bardzo merytorycznie. Widać duże doświadczenie prawnicze, co często jest niezbędne zwłaszcza w bardziej skomplikowanych sprawach.
Współpracuję z kancelarią APM od ponad roku i jak dotąd nigdy się nie zawiodłam. Usługi i obsługa na najwyższym poziomie. Jeśli poszukujecie Państwo fachowej pomocy prawnej to polecam z czystym sumieniem.
Kancelaria adwokacka Pani Aleksandry wyciągnęła moją firmę z tarapatów. Nie będę Wam pisał o szczegółach ale możecie zaufać słowom prostego przedsiębiorcy z Lubina. Dobre doradztwo i uczciwa, adekwatna do danej sprawy cena. To wyróżnia ją spośród innych kancelarii.
Skuteczna i niedroga pomoc prawna w obecnych czasach to naprawdę rzadkość. Usługi prawne tej kancelarii poleciła mi znajoma. Doradztwo prawne okazało się naprawdę na najwyższym poziomie. Profesjonalizm merytoryczny oraz indywidualne podejście zauważyłam od początku. Od teraz ja będę polecała tą kancelarię swoim znajomym.
Nie należę do osób zamożnych a pilnie potrzebowałem dobrej porady prawnej. Obawiałem się, że cena takiej porady będzie wysoka lecz nie miałem wyjścia. Po wstępnej rozmowie byłem bardzo usatysfakcjonowany, gdyż zostałem dobrze obsłużony, a cena również okazała się rozsądna. Serdecznie polecam mieszkańcom Lubina usługi prawnej tej kancelarii.
Sprawdź inne poszukiwane informacje…
Szybki kontakt
.btn-662529b3676b7 { border-color: !important; color: !important; margin-bottom:15px; border-width:2px; } .btn-662529b3676b7:hover { background-color: !important; color:#ffffff !important; }
.page-section-662529b365b0e { padding:10px 0; background-attachment:; background-attachment: scroll\9 !important; background-color:#ecf0f1; background-position:left top; background-repeat:repeat; } .page-section-662529b365b0e .alt-title span { background-color:#ecf0f1; } .page-section-662529b365b0e.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.2 !important; } .page-section-662529b365b0e .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }
.btn-662529b367a07 { border-color:#444444 !important; color:#444444 !important; margin-bottom:0px; border-width:4px; } .btn-662529b367a07:hover { background-color:#444444 !important; color:#ffffff !important; }

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Zapytaj o szczegóły i skorzystaj z oferty.

.page-section-662529b3677b2 { padding:10px 0; background-attachment:; background-attachment: scroll\9 !important; background-color:#1d344f; background-position:left top; background-repeat:repeat; } .page-section-662529b3677b2 .alt-title span { background-color:#1d344f; } .page-section-662529b3677b2.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.2 !important; } .page-section-662529b3677b2 .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }

Kancelaria adwokacka w Lubinie

Prawo jest sztuką wymierzenia tego, co dobre i słuszne. Pochodzenia tego zawodu wywodzą się z starożytnego Rzymu, gdzie wymyślono sztukę prawniczą. Przez wieki rozwijała się ta dziedzina, i zawód adwokacki poprzez zmienne losy ludzkie, ciągle się dopasowywał i udoskonalał dając motywację dla ludzkości aby się stała lepsza.

Na tym polega wykonywanie wolnego zawodu prawniczego – stałe poprawienia patologicznych sytuacji i wprowadzania ładu i porządku w społeczeństwie. Dzięki prawnikom, narody odrzuciły okowy zabobonu i doszły do wysokiego stopnia wiedzy i postępu.

Ustanowienie rozdzielności majątkowej

Sztuka prawnicza jest podobna do innych rzemiosł, w tym, że wymaga nie tylko wiedzę lecz kunszt rzemieślnika. W rzeczywistości, wiele zależy od rzetelności prawnika, który zajmuje się sprawą.

Prawnik musi być obeznany w prawoznawstwie, uczciwy, i znać się na sprawie. Wiele lat studiów i praktyki jest warunkiem niezbędnym dla wykonywania wolnego zawodu prawniczego.

Porady prawne w Lubinie

Adwokatura to doniosła instytucja społeczna, Palestra stoi na straży praw i obowiązków wszystkich obywateli. Nie można zapominać o tym, że zawód adwokata, poza wzniosłym powołaniem etycznym, jest służbą obywateli i dobru wspólnemu Rzeczypospolitej Polskiej.

Gdy Państwa prawa wymagają ochrony, adwokat służy pomocą. Dzięki swojej rozległej wiedzy i doświadczeniu, adwokat doprowadza Państwa sprawy do pomyślnego zakończenia. Sam fakt, posiadania uprawnień zawodowych jest rękojmią dochowania przez prawnika-profesjonalisty warunki stawianemu mu przez wymiar sprawiedliwości.

Zapewniamy pomoc prawną na najwyższym poziomie

Prawoznawstwo jest nauką ważną dla obywatela, ponieważ to ona określa, co należy czynić, i czego należy zaniechać. Adwokatka Aleksandra Niciarz, będąca świadoma znaczenie swoich słów oraz znaczenia prawa w społeczeństwie, dokładnie i akuratnie doprowadzi Państwa sprawy do pozytywnego rozwiązania.  

Adwokat Aleksandra Niciarz, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w adwokaturze, gwarantuje, że należyta staranność zostanie dochowana, a klient zadowolony. Kancelaria adwokacka jest miejscem spotkań, i w tym miejscu może Państwo odnieść wrażenie, że możliwe jest lepsze życie.

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w generalnej praktyce adwokackiej, czyli w dziedzinach prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Przykładowe sprawy, którymi się zajmuje kancelaria, to:

  • rozwody i separacje;
  • sprawy spadkowe, i inne sprawy majątkowe;
  • podziały spadku, zniesienie współwłasności, podział majątku małżeńskiego;
  • uzyskiwanie odszkodowań za nieszczęśliwe wypadki;
  • wszelkie sprawy związane z umowami, w tym interpretacja zapisów umownych, sformułowania kontraktowe, zastępstwo przy negocjacjach i przed notariuszem, dochodzenie roszczeń na drodze sądowej, i odzyskiwanie utracone korzyści oraz egzekucja i windykacja sądowa.
  • obrona w postępowaniu karnym, na wszystkich etapach postępowania, od postępowania przygotowawczego, aż do sądowego i potem wykonawczego;
  • reprezentacja osób pokrzywdzonych w postępowaniu karnym, w tym żądanie naprawienia szkody i uzyskanie nawiązki przed sądem;
  • wyzwolenie osadzonych w zakładach karnych i aresztach.
  • zakładanie spółek i obsługa prawna podmiotów gospodarczych,

I to jest najważniejsze w tym wszystkim, aby klient był usatysfakcjonowany. Dobro klienta jest pierwszorzędnym celem działalności adwokackiej. Nie można być adwokatem, jeśli nie spełni się woli klientów.

Adwokatka Aleksandra Niciarz zabezpiecza i zapewnia uczciwe i treściwe rozpatrzenie Państwa sprawy. Dzięki jej zdolnościom i umiejętnościom, odzyska Pan/Pani to co Anglicy nazywają peace of mind, czyli spokój serca.

KANCELARIA ADWOKACKA W GŁOGOWIE
ul. Sikorskiego 13/7
67-200 Głogów
e-mail: sekretariat@apm-kancelaria.pl
tel.: 666 048 364
Godziny otwarcia: 9 – 16 (Proszę o umówienie spotkania telefonicznie)

czytaj dalej