ADWOKAT LUBIN

#fancy-title-667ab6ee40d33 span.rounded{border-radius:3px;} #fancy-title-667ab6ee40d33 span.full_rounded{border-radius:50px;} #fancy-title-667ab6ee40d33 a{ color: #ffffff; }
.page-section-667ab6ee409c1 { padding:10px 0; background-image:url(http://1.apm-kancelaria.pl/wp-content/uploads/2015/04/kancelaria-adwokat.jpg); background-attachment:fixed; background-attachment: scroll\9 !important; background-position:center bottom; background-repeat:no-repeat; } .page-section-667ab6ee409c1 .alt-title span { } .page-section-667ab6ee409c1.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.9 !important; } .page-section-667ab6ee409c1 .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }
ZAKRES USŁUG – ADWOKAT LUBIN, Siedziba kancelarii znajduje się w Głogowie

Adwokat Aleksandra Niciarz świadczy usługi porad i obsługi prawnej na terenie Lubina i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim spektrum obsługi prawnej jaką dla Państwa prowadzimy.

Oprócz standardowej pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego oferujemy również pomoc cudzoziemcom w języku angielskim i możliwość ich reprezentowania przed polskim sądem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do podjęcia z nami współpracy.

Losowe opinie…
Kancelaria została mi polecona przez znajomą jako godna zaufania i bardzo profesjonalna. Dziś, po skorzystaniu z usług (już 2 krotnie) mogę potwierdzić, że obsługa prawna w tej kancelarii stoi na najwyższym poziomie. Choćbym chciał to nie ma się do czego przyczepić 🙂
Kancelaria prawna godna polecenia. Fachowo, terminowo, bardzo merytorycznie. Widać duże doświadczenie prawnicze, co często jest niezbędne zwłaszcza w bardziej skomplikowanych sprawach.
Współpracuję z kancelarią APM od ponad roku i jak dotąd nigdy się nie zawiodłam. Usługi i obsługa na najwyższym poziomie. Jeśli poszukujecie Państwo fachowej pomocy prawnej to polecam z czystym sumieniem.
Kancelaria adwokacka Pani Aleksandry wyciągnęła moją firmę z tarapatów. Nie będę Wam pisał o szczegółach ale możecie zaufać słowom prostego przedsiębiorcy z Lubina. Dobre doradztwo i uczciwa, adekwatna do danej sprawy cena. To wyróżnia ją spośród innych kancelarii.
Skuteczna i niedroga pomoc prawna w obecnych czasach to naprawdę rzadkość. Usługi prawne tej kancelarii poleciła mi znajoma. Doradztwo prawne okazało się naprawdę na najwyższym poziomie. Profesjonalizm merytoryczny oraz indywidualne podejście zauważyłam od początku. Od teraz ja będę polecała tą kancelarię swoim znajomym.
Nie należę do osób zamożnych a pilnie potrzebowałem dobrej porady prawnej. Obawiałem się, że cena takiej porady będzie wysoka lecz nie miałem wyjścia. Po wstępnej rozmowie byłem bardzo usatysfakcjonowany, gdyż zostałem dobrze obsłużony, a cena również okazała się rozsądna. Serdecznie polecam mieszkańcom Lubina usługi prawnej tej kancelarii.
Sprawdź inne poszukiwane informacje…
Szybki kontakt
.btn-667ab6ee4288d { border-color: !important; color: !important; margin-bottom:15px; border-width:2px; } .btn-667ab6ee4288d:hover { background-color: !important; color:#ffffff !important; }
.page-section-667ab6ee40e18 { padding:10px 0; background-attachment:; background-attachment: scroll\9 !important; background-color:#ecf0f1; background-position:left top; background-repeat:repeat; } .page-section-667ab6ee40e18 .alt-title span { background-color:#ecf0f1; } .page-section-667ab6ee40e18.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.2 !important; } .page-section-667ab6ee40e18 .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }
.btn-667ab6ee42ac2 { border-color:#444444 !important; color:#444444 !important; margin-bottom:0px; border-width:4px; } .btn-667ab6ee42ac2:hover { background-color:#444444 !important; color:#ffffff !important; }

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Zapytaj o szczegóły i skorzystaj z oferty.

.page-section-667ab6ee42984 { padding:10px 0; background-attachment:; background-attachment: scroll\9 !important; background-color:#1d344f; background-position:left top; background-repeat:repeat; } .page-section-667ab6ee42984 .alt-title span { background-color:#1d344f; } .page-section-667ab6ee42984.section-expandable-true:not(.active-toggle):hover .mk-section-color-mask { opacity:0.2 !important; } .page-section-667ab6ee42984 .expandable-section-trigger i { opacity:1; top:0 !important; }

Usługi adwokackie w Lubinie

Kompleksowe usługi prawne adwokat Aleksandry Niciarz kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Adwokat oferuje swoim klientom zarówno pomoc jednorazową, jak i długotrwałą współprace.

Usługi kierowane są dla osób poszukujących porady prawnej, mających problemy ze sporządzeniem umów, regulaminów, różnego rodzaju statutów oraz chcących poddać umowy dokładnej analizie.

Adwokat Lubin Aleksandra Niciarz zajmuje się także reprezentowaniem swoich klientów przed organami administracji publicznej oraz wszczyna i prowadzi postępowania egzekucyjne. Dzięki swojemu dużemu doświadczeniu podejmuje się prowadzenia konsultacji i rozmów ugodowych oraz negocjacji.

Adwokat w Lubinie – usługi prawne na wysokim poziomie

Osoby zainteresowane regularną współpracą mogą skorzystać z usług po preferencyjnych cenach. Dzięki regularnej współpracy adwokat lepiej zna klienta i jego firmę, co przekłada się na lepszą współprace i skuteczniejsze doradztwo.

Klienci decydujący się na stałą współpracę mogą liczyć na priorytetowe zajmowanie się ich problemami prawnymi. Dodatkowym atutem tej formy współpracy jest możliwość ustalenia stałych wizyt w wybranym dniu tygodnia o wybranej porze, aby w jak najszybszym czasie rozwiązywać wszelkie problemy i zawiłości prawne.

Ciągle zmieniające się przepisy prawne sprawiają, że właściciele firm często nie mogą nadążyć za zmianami, a także często mają problemy z odpowiednią interpretacją nowych przepisów.

Profesjonalna obsługa prawnicza zapobiega nieświadomemu łamaniu prawa, a co za tym idzie poważnymi konsekwencjami. Stała współpraca z prawnikiem jest zdecydowanie tańsza od płacenia kar i mandatów.

Kancelaria adwokacka w Lubinie

Adwokat Aleksandra Niciarz jest gotowa reprezentować także klientów zagranicznych. Usługi są świadczone w języku polskim oraz angielskim. Adwokat ma doświadczenie w reprezentowaniu cudzoziemców przed polskim wymiarem sprawiedliwości, a także współpracuje z biegłymi tłumaczami.

Adwokat współpracuje także z kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi. Podczas prowadzenia różnego rodzaju spraw adwokat korzystała także z usług profesjonalnych rzeczoznawców oraz biur detektywistycznych. Szeroki zakres współpracy adwokat Aleksandry Niciarz sprawia, że gotowa jest podjąć się różnego rodzaju spraw i ma w tym ogromne doświadczenie.

Honorarium adwokat ustalane jest z każdym klientem indywidualnie, gdyż zarówno każdy klient, czy też firma ma inne potrzeby i inne oczekiwania. Nie ma dwóch takich samych spraw, czy też identycznych sposobów na rozwiązanie różnych problemów. Adwokat proponuje niżej wymienione formy rozliczeń

  • ryczałt z limitem godzin – z góry zostaje określona ilość godzin miesięcznie, w zakresie której świadczona jest pomoc prawna dla Klienta. W razie przekroczenia ilości godzin, każda kolejna rozpoczęta godzina jest płatna według określonej w umowie preferencyjnej stawki.
  • ryczałt bez limitu godzin,
  • według stawki godzinowej – wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od ilości godzin pracy Kancelarii na rzecz Klienta w umówionym okresie rozliczeniowym.
  • pakiet: faktura VAT – w ramach windykacji należności, na podstawie przekazanych nieuregulowanych faktur, przeprowadzamy czynności windykacyjne. Wynagrodzenie za tę usługę naliczane jest procentowo od kwoty uzyskanej od dłużnika

Wybór kancelarii adwokat Aleksandry Niciarz, to prosty sposób na zapewnienie sobie i swojej firmie kompleksowych usług prawnych. Osoby ceniące sobie elastyczność i szybkie załatwianie spraw mogą liczyć na to dzięki wielu formom współpracy oraz regularny kontakt telefoniczny, mailowy, jak i na miejscu w siedzibie firmy .

czytaj dalej